شرایط ارسال و تحویل کالا

تهران بزرگ

ارسال کلیه سفارشات در محدوده تهران بزرگ و شهرستانها به طرق ذیل صورت می پذیرد

 • حمل کلیه سفارشات بر اساس نوع و سایز کالای سفارشی به واسطه پیک یا وانت صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی آی موکت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
  (موکت در متراژ های زیر ۱۵ مترمربع قابلیت تا شدن و ارسال بوسیله پیک موتوری جهت کاهش هزینه ارسال را خواهد داشت)
 • پس از حمل هر محموله توسط پیک یا وانت، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
 • مدت زمان تحویل محموله ها در تهران در صورت موجود بودن کالا در انبار بین ۲ الی ۵ ساعت و در صورت عدم موجودی در انبار آی موکت حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از واریز وجه کامل یا بیعانه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  بدیهیست تحویل کالا در مواردی که واریز وجه بصورت بیعانه بوده است منوط به تسویه کامل درب منزل یا در محل نشانی خریدار خواهد بود
 • مکان تحویل کالا نشانی است که خریدار گرامی در حین عضویت و ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید
  این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و هر تغییر نشانی فقط تا قبل از تحویل مرسوله به پیک امکان پذیر خواهد بود
 • برای کاهش هزینه های ارسال اولویت پآی موکت ارسال از طریق سرویس های حمل و نقل الوپیک و اسنپ خواهد بود

سایر استان ها

در مراکز استان و شهرستانها (بجز تهران)

 • حمل کلیه سفارشات بر اساس نوع و سایز کالای سفارشی به واسطه باربری (پیشتاز بندر ، وطن، سعادت بار، فردوس و یا باربری پیشنهادی خریدار) صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی آی موکت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست یا باربری ندارد.
 • مدت زمان تحویل محموله ها به باربری درصورت موجود بودن کالا در انبار آی موکت بین ۵ تا ۱۰ ساعت و در صورت عدم موجودی در انبار ، حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از واریز وجه کامل و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 • مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به باربری  به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 • در صورت تحویل کالا توسط پست ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی آی موکت  هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 • در صورت تحویل کالا به باربری جهت ارسال برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط باربری صادر و این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می گردد. شما می توانید با این شماره رهگیری، کالای خود را از باربری تحویل بگیرید.
  لازم به دکر است تحویل کالا از باربری به عهده خریدار می باشد
 • هزینه حمل بار از انبار آی موکت  به باربری و از باربری به شهر یا استان مندرج در نشانی خریدار ، پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد.
  مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت های باربری و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی آی موکت  هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.